Árvízi segítség

Átadtuk az összegyűlt adományokat a májusi árvíz során kárt szenvedett tanulóink családjainak.

 

 

 

 

Jóleső érzés, hogy a júniusi felhívás után milyen sokan jelentkeztek és biztosították támogatásukat a májusi esőzésben kárt szenvedett diákjaink családjának. Mint jeleztük a Congregatio Jesu egri Sancta Maria iskolájában két olyan család gyermekei tanulnak, akiket különösen nagymértékben sújtottak a májusi özönvízszerű esőzések. Felsőzsolcai tanítványunk háza összedőlt, egy edelényi testvérpárnak pedig szintén víz alatt áll az otthona, nekik is el kellett hagyniuk lakóhelyüket. A Congregatio Jesu intézményeiből összesen több mint egymillió Forintot tudtunk a múlt héten átadni a rászoruló családoknak.

 

Az önzetlen támogatást és az együttérzést ezúton is köszönjük mindenkinek.